۲۹ بهمن , ۱۳۹۳

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار،  نیل پاتریک هریس  کمدین ۴۱ ساله هالیوودی که سابقه اجرای مراسم جوایز  تونی و امی را در کارنامه دارد را به عنوان مجری مراسم اسکار ۲۰۱۵ برگزید.

Oscar-Show-Man

وی پس از این انتخاب در بیانیه‌ای که از سوی آکادمی اسکار منتشر شد،عنوان کرد: قدم نهادن در جای پای بزرگانی چون جانی کارسون، بیلی کریستال و آلن دی‌جنرس و تمام کسانی که شانس اجرای مراسم اسکار را داشته اند رویایی بود که به حقیقت پیوست.

چریل بون ایساکس رئیس آکادمی اسکار نیز نیل پاتریک هریس را یک سرگرم‌کننده کامل معرفی کرد.این بازیگر و کمدین آمریکایی اولین فیلم خود را در سال ۱۹۸۸ با نام قلب کلارا بازی کرد و مهمترین نقش او در سریال آشنایی با مادر در نقش بارنی استینسون رقم خورده است. او همچنین مجری شصت و سومین دورهٔ جایزهٔ تونی در هفتم ژوئن ۲۰۰۹ و شانزدهمین مراسم امی را در کالرنامه دارد و در سال ۲۰۱۰ نام او در میان صد شخصیت پرنفوذ سال مجلهٔ تایم قرار گرفت.

مراسم اعطای جوایز سینمایی هشتاد و هفتمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۳ فوریه در سالن دالبی هالیوود برگزار می‌شود.

بیوگرافی نیل پاتریک هریس (مجری مراسم اسکار ۲۰۱۵)

هریس در نیومکزیکو متولد شد و همانجا بزرگ شد. والدین وی شیلا اسکات و رون هریس رستوران دار بودند. او به مدرسهٔ لاکوا در آلبوکرکی رفت و در تئاتر مدرسه بازی می‌کرد نیل در سال ۱۹۹۱ به عنوان دانش‌آموز ممتاز فارغ‌التحصیل شد.

هریس آشکارا هم–جنس–گرا است. او در سال ۲۰۰۶ با گفتن جمله «من خوشحال می‌شوم که هرگونه شایعه را در این مورد برطرف کنم و تقریباً افتخار می‌کنم که بگویم یک مرد هم–جنس–گرا هستم که نهایت استفاده را از زندگیم می‌برم و احساس می‌کنم که خوش شانس‌ترین هستم چون بین آدم‌هایی فوق‌العاده و در شغلی که دوست دارم فعالیت می‌کنم» هم–جنس–گرا بودنش را تأیید کرد. او و شوهرش دو فرزند دوقلو به نام‌های گیدون اسکات (پسر) و هارپر گریس (دختر) از طریق اجاره رحم دارند. همسر او دیوید بورتکا است که در سریال آشنایی با مادر نقش دوست پسر دبیرستانی لیلی آلدرین را بازی می‌کرد. آن‌ها در سال ۲۰۱۴ در ایتالیا ازدواج کردند.

معرفی کامل مجری مراسم اسکار ۲۰۱۵ – نیل پاتریک هریس
۵ از ۲ رای
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>